KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Zprávy V Českých Budějovicích kandidujeme v koalici SPOLEČNĚ PRO BUDĚJOVICE
Zpět

V Českých Budějovicích kandidujeme v koalici SPOLEČNĚ PRO BUDĚJOVICE

Přidáno 22. 9. 2022
Ilustrační foto
Už o víkendu budeme volit nové vedení Českých Budějovic. Kandidátů i politických stran je celá řada. Budu moc rád, když zvážíte podporu společné kandidátky KDU-ČSL a TOP 09 → SPOLEČNĚ PRO BUDĚJOVICE.
 
 
Myslím, že se v některých věcech od všech ostatních odlišujeme. Podívejte se, v čem jsme unikátní:
 
Nejsme stranou jednoho muže – jsme koalice demokratických stran se spoustu zajímavých osobností, které rozumí různým oborům. Nabízíme mix zkušených komunálních politiků i mladých kandidátů, kteří mají chuť přinášet nová témata.  
 
Nestojí za námi žádní developeři ani byznysmeni – nikomu proto po volbách nemusíme být „vděční“ a nejsme na nikom závislí. Kampaň si platíme primárně ze svého a pracujeme na 100% ve prospěch Budějc a Budějčáků.
 
Férová & transparentní politika – hrajeme fér a díky reportům ze zastupitelstev můžete mít vždy maximum informací, o čem se na zastupitelstvu města jedná a hlasuje. 
 
Myslíme na budoucnost – nejsme vyznavači populistických hesel, nedáváme lidem nemožné sliby (zejména v komunální kampani) a nevládneme ve stylu „po nás potopa“. Nabízíme zodpovědný přístup k veřejnému rozpočtu, investice, které pomohou lepšímu životu v Budějicích, i práci na projektech, které přesáhnout jedno volební období.
A pokud by vás zajímaly detaily našeho programu, který se zaměřuje především na řešení dostupnosti bydlení, na moderní přístup k ochraně životního prostředí i na problémy s parkováním ve městě, můžete se na něj podívat zde.
 
Díky za vaši podporu i důvěru ve volbách!
 

Mgr. Šimon Heller
poslanec a zastupitel Českých Budějovic
dvojka kandidátky SPOLEČNĚ PRO BUDĚJOVICE