KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Zprávy Starostkou Dubného je opět Božena Kudláčková
Zpět

Starostkou Dubného je opět Božena Kudláčková

Přidáno 21. 10. 2022
Ilustrační foto
V pondělí 17. října 2022 v 19:00 se v zasedací místnosti obecního úřadu uskutečnilo ustavující zasedání nově zvoleného zastupitelstva obce Dubné. Právě v této obci nedaleko Českých Budějovic postavila KDU-ČSL jedinou kandidátku, která se voleb zúčastnila a všech 15 zvolených zastupitelů zastupuje právě KDU-ČSL. 
Starostkou byla na následující volební období opět znovuzvolena Božena Kudláčková. „Dostala jsem důvěru na další čtyři roky ve funkci starostky naší krásné obce Dubné. Mám radost, ale zároveň, i když začínám páté volební období cítím velkou zodpovědnost. Mám, ale kolem sebe super lidi(zastupitele, rodinu, kolegy, kamarády), tak to snad ještě dám. Děkuji všem co mi pomáhají nebo alespoň drží palce,“ poděkovala nově zvolená starostka.
 
V Dubném se v uplynulých letech podařilo realizovat řadu významných investičních akcí do oprav místní infrastruktury, např. modernizaci budovy základní školy, oprav povrchu komunikací atd., ale obec taktéž podporuje kulturní a společenský život v obcí včetně charitativních projektů, mezi které patří např. i Dubenský běh pro dobrou věc. V tomto úsilí bude vedení obce pokračovat i v následujících letech.