KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Zprávy Písek do konce roku opraví ještě čtyři komunikace
Zpět

Písek do konce roku opraví ještě čtyři komunikace

Přidáno 16. 9. 2020
Ilustrační foto
Rada města Písku schválila v pondělí 14. září návrh na rekonstrukce ještě několika městských komunikací do konce roku 2020. Městské služby předložili radě celkem čtyři výběrová řízení na opravu komunikací.  
„Jedná se o ulice Dr. Milady Horákové, Na Spravedlnosti, kde byla řešena oprava vodovodu, a v Novém Dvoře směrem na Semice, kde ve vzdálenosti cca 300 metrů bude rozšířena krajnice a místo stávající asfaltové penetrace bude instalována klasická živice, tzn. asfaltový povrch. Poslední je část ulic Jaromíra Malého a Otakara Jeremiáše, kde dojde k opravě vpustí a všech armatur, které v komunikaci jsou, tak i povrchu a odvodňovacího žlabu, který vede pod svahem směrem ke kruhovému objezdu,“ sdělil místostarosta Písku Petr Hladík.
 
„Jedná se o poměrně rozsáhlé opravy komunikací ještě v letošním roce a věřím, že relativně malé dopravní komplikace, které jsou s tím spojeny, budou vyváženy tím, že budeme jezdit po kvalitním povrchu, nikoliv po rozbitých komunikacích, které jsou často frézované a celkově nám znepříjemňují život,“ dodává Petr Hladík.