KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Zprávy Novou členkou školského výboru Jihočeského kraje za KDU-ČSL je Michaela Kudláčková
Zpět

Novou členkou školského výboru Jihočeského kraje za KDU-ČSL je Michaela Kudláčková

Přidáno 14. 11. 2022
Ilustrační foto
Na zasedání zastupitelstva ve čtvrtek 10. listopadu 2022 došlo k výměně člena Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Jihočeského kraje. Na pozici člena výboru rezignoval jihočeský poslanec, krajský a českobudějovický zastupitel a také středoškolský učitel Šimon Heller. Novou členkou výboru pak byla následně zvolena českobudějovická zastupitelka a zástupkyně ředitele Biskupského gymnázia Michaela Kudláčková.
„Nejsem žádným vášnivým sběratelem. A pokud se bavíme o politických funkcích, myslím, že člověk se má soustředit na méně věcí a ty dělat na sto procent. I z tohoto důvodu jsem se tento týden vzdal místa ve školském výboru Jihočeského kraje,“ komentoval své rozhodnutí Šimon Heller.
 
„Tato práce mě bavila. Vzhledem k tomu, že učím na gymnáziu, tak věřím, že jsem byl v tomto výboru prospěšným členem. Ale vnímám, že někdy méně znamená více.
Ve školském výboru bude nově místo mě pracovat kolegyně z KDU-ČSL Michaela Kudláčková. Mimochodem zástupkyně ředitele Biskupského gymnázia J. N. Neumanna v Českých Budějovicích,“ doplnil Heller, který zároveň potvrzuje, že nejen v Poslanecké sněmovně, ale i v krajském a městském zastupitelstvu hodlá působit i nadále.