KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Zprávy Jihomoravský hejtman Jan Grolich navštívil České Budějovice
Zpět

Jihomoravský hejtman Jan Grolich navštívil České Budějovice

Přidáno 7. 2. 2021
Ilustrační foto
Hejtman Jihomoravského kraje za KDU-ČSL Jan Grolich navštívil v pátek 5. února České Budějovice. Přímo na krajském úřadě se setkal se svým stranickým kolegou, prvním náměstkem hejtmana Jihočeského kraje Františkem Talířem. Oplatil mu tak návštěvu v Brně v listopadu loňského roku.
Oba politici si velmi rozumějí nejen s ohledem na stejné stranické barvy, ale i pro svou věkovou blízkost a mladický elán, s kterým k výkonu svých funkcí přistupují. „V politice máme s kolegou Honzou Grolichem stejné cíle. Těmi jsou: smysluplná spolupráce mezi kraji, akademickou sférou a soukromým sektorem, komunikace se všemi, i s názorovými oponenty a politika jako maximálně kvalitní služba pro občany, protože pro ně tady jsme,“ shrnul smysl setkání František Talíř.
 
Hejtman Grolich si též v doprovodu svého jihočeského protějšku Martina Kuby z ODS prohlédl nové velkokapacitní očkovací centrum proti Covid-19 zvané Očko na českobudějovickém Výstavišti. „Když to někde funguje, má smysl se přijet podívat a načerpat inspiraci,“ konstatoval Jan Grolich.