KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Zprávy Dačice zaštítí charitativní cyklo-tour „Na kole dětem“
Zpět

Dačice zaštítí charitativní cyklo-tour „Na kole dětem“

Přidáno 6. 4. 2021
Ilustrační foto
Na zasedání dačické městské rady dne 24. března byla projednána žádost o udělení záštity města a poskytnutí finančního příspěvku Nadačnímu fondu Josefa Zimovčáka.
„Pro záštitu se jedná o 1. ročník benefiční cyklojízdy „U hranic bez hranic“, která se pojede 22. května 2021. Začátek i konec této trasy je v Dačicích na Palackého náměstí a město Dačice je zde hlavním partnerem a organizátorem. Je možné se zúčastnit pouze části trasy a také jet na elektrokole. Další záštitou podpořenou akcí, tentokrát i finanční částkou 5 000 Kč, je již dvanáctý ročník veřejné charitativní cyklo-tour „Na kole dětem“, která se uskuteční ve dnech 2. – 12. června 2021,“ sdělila místostarostka Dačic Kateřina Marková.
 
„Trasa letošního ročníku je stejná jako v loňském roce, kdy se akce musela kvůli vládním nařízením, konat téměř bez účasti veřejnosti. Čtvrtá etapa tohoto projektu povede Dačicemi dne 6. června 2021. Finanční příspěvek je určen na zajištění realizace projektu a na podporu onkologicky nemocných dětí,“ přiblížila celou akci místostarostka Marková.