KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Komentáře Slibuji vám transparentnost
Zpět

Slibuji vám transparentnost

Přidáno 19. 9. 2022
Ilustrační foto
Poslední 3 roky v zastupitelstvu Českých Budějovic jste se u mě mohli spolehnout na jednu věc – poctivé a pravidelné reporty ze všech zastupitelstev, vždy obsahující krátké shrnutí na začátek, detailnější vysvětlení jednotlivých bodů program a nakonec informace, jak dopadlo hlasování a jaký byl můj postoj k jednotlivým tématům.
 
Považuji to jako správnou službu veřejnosti – nejen mým voličům, ale všem Budějčákům, které zajímá, co vedení jejich města rozhoduje. Nechci, aby byla politika pro ostatní vzdáleným světem. Chci, aby dění na městě bylo otevřené a informace dostupné všem. Mým cílem je, aby se každý člověk mohl jednoduše zorientovat v tom, co se v Budějicích chystá a co se podařilo odhlasovat. 
 
Transparentnost tak pro mě není jen další líbivé slovo, které někteří politici rádi používají, ale desítky jednotlivých zápisů, které jsem pro vás (často po nocích) sepisoval. A zveřejňování reportů z jednání jsem dokonce prosadil i z pozice předsedy finančního výboru a bytové komise, což jsou funkce, které jsem v průběhu tohoto volebního období v Budějicích vykonával.
 
Pokud mě o víkendu znovu zvolíte do zastupitelstva, naprostá transparentnost a pravidelné reporty jsou samozřejmostí, s kterou můžete počítat!
 
Mgr. Šimon Heller
poslanec a zastupitel Českých Budějovic