KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Jihočeské lidové listy Jihočeské lidové listy květen 2016
Zpět

Jihočeské lidové listy květen 2016

Přidáno 26. 5. 2016
Ilustrační foto
Vážené čtenářky, vážení čtenáři, rudo-oranžová koalice v Jihočeském kraji přišla s návrhem, že by bylo dobré zdanit církevní restituce. Tedy majetek, který byl církvím za minulého režimu zabaven. Je to stejné, jako kdyby Vám ukradli automobil a po chycení zloděje ho bez trestu propustili a Vám z vráceného automobilu vyměřili daň. Nehledě na skutečnost, že by našemu státu hrozila arbitráž, ale to si asi KSČM nenechala zhodnotit.
Vážené čtenářky, vážení čtenáři, rudo-oranžová koalice v Jihočeském kraji přišla s návrhem, že 
Bohužel komunistická idea je taková a jasně se odráží ve vedení Jihočeského kraje. O tom, jak bude vypadat vedení našeho kraje další čtyři roky, se rozhodne již na podzim tohoto roku. V aktuálním vydání Jihočeských lidových listů Vám tak představujeme názory a komentáře předních kandidátů do krajských voleb za KDU-ČSL.

Pokud chcete vydávání Jihočeských lidových listů podpořit, a my za to budeme jedině rádi, nebojte se „zapomenout“ přečtené noviny například v čekárně u doktora nebo je předejte známému k přečtení. Pokud máte zájem o zasílání Jihočeských lidových listů v elektronické formě, napište nám to na email hellersimon@seznam.cz. Díky tomu budete vždy mezi prvními, kdo si Jihočeské lidové listy přečte. Pokud máte zájem o tištěnou verzi, ta bude distribuována skrze členskou základnu KDU-ČSL. K dostání bude také v krajské a okresních kancelářích KDU-ČSL v Jihočeském kraji.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, inspirativní čtení Vám přeje Šimon Heller, asistent místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška a šéfredaktor Jihočeských lidových listů.

Ke stažení: