KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Jihočeské lidové listy Jihočeské lidové listy červen 2016
Zpět

Jihočeské lidové listy červen 2016

Přidáno 23. 6. 2016
Ilustrační foto
Vážené čtenářky, vážení čtenáři, v říjnu nás čekají krajské volby a s tím hlasování o budoucnosti směřování našeho kraje. V současné době vládne Jihočeskému kraji rudo-oranžová koalice a základním cílem vymezeným předsedou KDU-ČSL Pavlem Bělobrádkem je rozbít tyto socialisticko-komunistické koalice, samozřejmě nejen v Jihočeském kraji. O složení nového zastupitelstva rozhodnou voliči a KDU-ČSL se pokusí rozšířit současný čtyřčlenný zastupitelský klub (abecedně Dvořák, Talíř J., Talíř P., Zasadil).
Pomoct KDU-ČSL v kampani můžete i Vy. Pokud máte na svých plotech či domech nějaký vhodný viditelný prostor (např. u silnice atd.), kam by se dala pověsit plachta velikosti 2 x 1 metr, rádi tento prostor pro prezentaci kandidátů z Vašeho okresu využijeme. Dále pro kampaň budeme potřebovat nespočet mladých dobrovolníků. V obou případech nás neváhejte kontaktovat.

Pokud máte zájem o zasílání Jihočeských lidových listů v elektronické formě, napište nám to na email hellersimon@seznam.cz. Nově jsou také dostupné na našich webových stránkách www.jihocesky.kdu.cz. Díky tomu budete vždy mezi prvními, kdo si Jihočeské lidové listy přečte. Pokud máte zájem o tištěnou verzi, ta bude distribuována skrze členskou základnu KDU-ČSL. K dostání bude také v krajské a okresních kancelářích KDU-ČSL v Jihočeském kraji.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, inspirativní čtení Vám přeje Šimon Heller, asistent místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška a šéfredaktor Jihočeských lidových listů.

Přílohy: