KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Jihočeské lidové listy Jihočeské lidové listy prosinec 2016
Zpět

Jihočeské lidové listy prosinec 2016

Přidáno 20. 12. 2016
Ilustrační foto
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

dovolujeme si Vám představit Jihočeské lidové listy v "novém kabátku". Na základě zpětné vazby našich pravidelných čtenářů jsme přistoupili ke grafické úpravě. Výslefně jsou tak Jihočeské lidové listy barevnější a čtivější. Věříme, že se Vám bude nový desing Jihočeských lidových listů líbit.
V aktuálním pátém letošním čísle se dočtete řadu zajímavostí o historii Vánoc a s nimi spojených tradicích, článek o aktuální situaci kolem výstavby dálnice D3, informace o právě probíhající sbírce na hospice v celém Česku a v neposlední řadě glosu Jana Baroška a na poslední straně najdete recept na netradičního nánočního kapra, soutěžní křížovku a sudoku.

Pokud byste měli jakékoli připomínky nebo podněty ke zlepšení, budeme rádi, když nám je sdělíte. A to buď mailem na jihoceskelidovelisty@seznam.cz nebo písemně na "Jihočeské lidové listy, Lannova 13, České Budějovice 370 01".

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, inspirativní čtení Vám přeje Šimon Heller, asistent místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška a šéfredaktor Jihočeských lidových listů.

Přílohy: