KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Jihočeské lidové listy Jihočeské lidové listy duben 2016
Zpět

Jihočeské lidové listy duben 2016

Přidáno 15. 4. 2016
Ilustrační foto
Vážené čtenářky, vážení čtenáři, vzhledem k blížícím se krajským volbám v Jihočeském kraji a naší potřebě Vás informovat o dění v Jihočeském kraji, jsme se rozhodli začít vydávat Jihočeské lidové listy. Bude se jednat přibližně o tzv. „dvouměsíčník“, kdy Vám budeme přinášet aktuální informace nejen z našeho kraje. Vzhledem k faktu, že lidovecká kandidátka KDU-ČSL v Jihočeském kraji má na prvních deseti pozicích zástupce všech sedmi okresů a prakticky pokrývá celé portfolio resortů v našem kraji, budou redaktory Jihočeských lidových listů právě samotní kandidáti do krajských voleb. Oni sami Vám tak budou přinášet informace nejen z celého našeho kraje, ale také z celostátní i zahraniční politiky.
V prvním čísle si dovolím upozornit na článek lídra krajské kandidátky KDU-ČSL v Jihočeském kraji a starosty Kaplice Pavla Talíře, starostky Třeboně Terezie Jenisové a ředitele Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích Zdeňka Dvořáka. Zabývají se totiž velmi důležitými tématy, které budou zásadní i v krajských volbách a to konkrétně doprava, hospodaření a školství.

Pokud chcete vydávání Jihočeských lidových listů podpořit, a my za to budeme jedině rádi, nebojte se „zapomenout“ přečtené noviny například v čekárně u doktora nebo je předejte známému k přečtení. Pokud máte zájem o zasílání Jihočeských lidových listů v elektronické formě, napište nám to na email hellersimon@seznam.cz. Díky tomu budete vždy mezi prvními, kdo si Jihočeské lidové listy přečte. Pokud máte zájem o tištěnou verzi, ta bude distribuována skrze členskou základnu KDU-ČSL. K dostání bude také v krajské kanceláři a v okresních kancelářích KDU-ČSL v Jihočeském kraji.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, inspirativní čtení Vám přeje Šimon Heller, asistent místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška a šéfredaktor Jihočeských lidových listů.

Ke stažení: